• Link naar Instagram
  • Link naar Facebook
  • Link naar LinkedIn
  • Link naar Pinterest
  • Link naar Mail
(0499) 329 300
Brouwers reklame
  • Led lichtreclame
  • Neon lichtreclame
  • Signing
  • Autobelettering
  • Onderhoudscontracten
  • Over ons
    • Familieportret
    • Historie
    • Werkwijze
    • Vacatures
    • VCA-ster
  • Galerie
    • Led Lichtreclame
    • Neon Lichtreclame
    • Signing
    • Autobelettering
  • Contact
  • Klik om het zoekinvoerveld te openen Klik om het zoekinvoerveld te openen Zoek
  • Menu Menu
  • Autobelettering MyWheels leenauto’s - Brouwers Reklame - linker portier

Autobelettering MyWheels leenauto’s

Steeds vaker duiken ze op in het straatbeeld, de leenauto’s van MyWheels. Vorig jaar hebben MyWheels en Amber de krachten gebundeld met als doel: de zakelijke en particuliere markt van deelmobiliteit veroveren. Deze krachtenbundeling vraagt om een nieuwe autobelettering van de deelauto’s. Brouwers Reklame kreeg de opdracht om het omstickeren van de Amber auto’s naar MyWheels auto’s voor zijn rekening te nemen.

Voldoende capaciteit in huis

Het omstickeren van de Amber auto’s naar MyWheels auto’s is een flinke operatie. Er rijden in Nederland honderden auto’s rond die in korte tijd omgestickerd moeten worden. Brouwers Reklame heeft de capaciteit, de techniek en de expertise in huis om deze operatie in korte tijd tot een goed einde te brengen. Vrijwel dagelijks wordt er een deelauto onder handen genomen. Het resultaat mag er zijn: de bestuurderskant van de auto krijgt een groene bestickering, de passagierskant krijgt een blauwe bestickering.

Een deelauto op loopafstand

MyWheels is ervan overtuigd dat er slechts 1 miljoen auto’s nodig zijn om Nederland mobiel te houden. Het bedrijf levert een bijdrage aan deze ambitie door meer en meer deelauto’s aan te bieden. De gedachte hierachter is simpel: als we zakelijk en privé meer auto’s delen, hoeven we er ook minder te bezitten. Met MyWheels is er altijd een deelauto beschikbaar op loopafstand. Je kunt dus overal naartoe. MyWheels is de grootste aanbieder van elektrische deelauto’s in Nederland. Door auto’s te delen, zijn er minder auto’s nodig en worden er minders kilometers gereden. Een deelauto is dus goed voor het milieu, voor jezelf en voor de buurt.

Afspraak maken?

Neem contact op met Jan Gordon. Hij geeft je graag tekst en uitleg over het ontwerpen, produceren en aanbrengen van autobeletteringen.

Vorige Vorige Vorige Volgende Volgende Volgende
1234
Autobelettering MyWheels leenauto’s - Brouwers Reklame - linker zijkant
Autobelettering MyWheels leenauto’s - Brouwers Reklame - linker zijkant
Autobelettering MyWheels leenauto’s - Brouwers Reklame - close-up logo rechts
Autobelettering MyWheels leenauto’s - Brouwers Reklame - close-up logo links

Enthousiast over autobelettering MyWheels leenauto’s?

Bekijk portfolio

Ben je nieuwsgierig naar de overige autobeletteringen die Brouwers Reklame  met succes gerealiseerd heeft voor klanten?  In het portfolio tref je een impressie aan van onze projecten. Schittert jouw bedrijfsauto of bestelbus binnenkort ook in deze galerij?

    Brouwers Reklame

    Brouwers Reklame uit Veldhoven is dé specialist voor het ontwerpen, produceren en monteren van kwalitatief hoogwaardige lichtreclames (neon en led), belettering & signing en specials.

     

    Trotse sponsor van

    In de media

    ‘En dan denk ik aan Brouwers Reklame, want daar brandt nog licht’
    (Eindhoven Business, augustus 2022)

    Familieportret Brouwers Reklame (Frits Magazine, september 2021)

    ‘Het ondernemersbloed zit in de genen’ (Eindhoven Business, maart 2020)

    Contactgegevens

    Habraken 1210
    5507 TB Veldhoven

    Tel. (0499) 329 300
    e-mail: info@brouwersreklame.nl

    Privacy statement

    Vacatures

    Ervaren Buitenmonteurs
    © Copyright Brouwers reklame | Kwaaijongens, rebels in oplossingen
    • Link naar Instagram
    • Link naar Facebook
    • Link naar LinkedIn
    • Link naar Pinterest
    • Link naar Mail
    Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde